خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

خبر خوب برای علاقه مندان به Tekken: بازی Tekken 7 می آید

  با اینکه نسخه‌ی آرکید Tekken 7 قبلا منتشر شده، اما دارندگان رایانه‌های شخصی، پلی‌می شودیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان مشتاقند تا آخرین و کامل‌ترین نسخه‌اش را هرچه زودتر تجربه کنند و طبق تاریخ احتمالی باندای نامکو، این بازی در اوایل ۲۰۱۷ منتشر می‌شود و شایعه‌ی جدید که حاکی از عرضه در فوریه‌ می شود، باعث می‌شود تا شک‌مان نسبت به آن به یقین تبدیل شود.

  با توجه به گفته‌ی کاربر Flying Wonkey در توئیتر که از منابعی داخلی اطلاعات گرفته، Tekken 7 در آخرین هفته‌ی فوریه‌ی ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت عرضه می‌شود. چون هیچ راهی برای بررسی این خبر نیست و واقعا نمی‌دانیم که صحت دارد یا خیر، باید آن را مانند خیلی از خبرهای دیگر، یک شایعه به حساب آوریم تا باندای نامکو خود رسماً این موضوع را تایید کند.

  لینک پیشنهادی :

  رزرو هتل | بلیط هواپیما | دانلود پاورپوینتها | سود کاستیک پرک

  چند ماه گذشته، تهیه‌‌کننده‌ی سری Tekken، کاتسوهیرو هارادا، درباره‌ی بازی‌های مبارزه‌ای صحبت کرد و راه موفقیت این عناوین جزو صحبت‌هایش بود. با توجه به صحبت‌های وی، بازی‌های در این ژانر زمانی موفق می‌شوند که در آن‌ها بهبود را شاهد باشیم، مانند کاری که Tekken 3 انجام داد و خط‌های دمی شودان و شخصیت‌های منحصربه‌فردی را ارائه کرد. نسخه‌ی کامل‌تر و طبیعتا بهبودیافته‌ی Tekken 7، با نام Tekken 7: Fated Retribution قرار می شود تا در اوایل ۲۰۱۷ منتشر شود و اگر این شایعه درست باشد، فوریه تاریخ عرضه‌ی آن می شود.

  بازی تکن


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : tekken ,می‌شود ,منتشر ,۲۰۱۷ ,۲۰۱۷ منتشر ,اوایل ۲۰۱۷ ,
  خبر خوب برای علاقه مندان به Tekken: بازی Tekken 7 می آید

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر